Díky, Archo, Igore a Jardo

30. května 2010 v 22:44 | MASSIMO BRUTTI |  novinky
Dva večery v pražské Arše dopadly na výbornou, říkám já. Jarda Rudiš s Igorem Malijevským tvrdili, že byli spokojení. Všichni odvedli dobrou práci a lidi se smáli. Hulvátství poskoků v pražských barech nemohlo dobrý pocit zkazit.

Hned zkraje přitom mohlo být po hraní. Brněnský patriot Massimo Brutti se po příjezdu ztratil v podzemních garážích pod divadlem. Při zoufalém hledání úniku se třikrát ocitl u zavřených vrat, pětkrát u zamčených dveří a třikrát v bance. Jednou dokonce ve druhém patře. Naštěstí si vzpomněl na třídenní bloudění Karla Absolona v Bludišti propasťovitém, použil instinkt a konečně se dostal na světlo Boží.

Historku bylo třeba utajit, aby nepřidala vodu na sarkastický mlýn pánů spisovatelů, kteří se chystali celý večer bavit Pražany na téma BRNO - kde to je? Na jevišti jsme si vedli statečně, že jsme si dostatečně užili také šatny se zrcadlem, kávou, pohovkou, reproduktorem a vodou, není třeba zdůrazňovat.

Po solidně odvedené práci jsme chtěli zaslouženou odměnu - pivo v centru Prahy. V jednu hodinu po půlnoci ale v narvaném baru Krásný ztráty obsluhující opičky pronesly fistulí: Pivo není, můžete si dát akorát nějaký lepší panáky. Ne, že si obejdnáte dvě zelený! Tak to mi ho tedy vyndej, pomyslel si Massimo a ani nestačil potrestat nezdvořáky. S podobnou jsme se potázali i v dalších barech. Přitom jsme měli peníze, nebyli opilí a tentokrát ani otrhaní nebo doválení.

Naštěstí důstojnost večera a čest pražské noci zachránil NONSTOP U SAMARITÁNA ve Spálené ulici. Tam jsme přečkali v debatách o věcech politických a manželských nejhorší tmu.

V pátek MASO odvolilo v několika pražských obvodech a jak se později ukázalo, významně hnulo s konečnými statistikami.

Po druhém večeru jsme užaslým technikům divadla Archa předvedli námětové cvičení na téma přeskládání věcí objemu dvou karavanů do milované Felicie s několika variacemi na čas a pak už jen káva, bageta, káva, limo, bageta, energy drink, mlha, káva, bageta, energy drink, pět sekund spánku, rozcvička, káva, káva, káva, drink.... BRNO...DOMOV.

Díky, Praho.

Kdo chce vidět, co se dělo v kabaretu EKG Jaroslava Rudiše a Igora Malijevského O LÁSCE A BRNĚ a jak reagovalo kavárenské publikum salónních intelektuálů a jejich zdobných družek na brutální neliterární styl kapely Maso, ať si klikne: http://www.primyprenos.cz/ Je to sranda.
 


Komentáře

1 Pepík | 2. června 2010 v 12:35 | Reagovat

A vy ste jako kapela vodkaď?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama