Kanec, jezevec a černá audina

19. dubna 2010 v 9:56 | Massimo Brutti |  novinky
Klepatschow - Tisíceré dík všem, kteří přežili zatím náš nejstřeženější koncert a pomohli vytvořit láskyplnou atmosféru. Velký dík také Fifovi, černé audině a samozřejmě jezevci (vysvětlím).

Po roce bylo Maso naservírováno znovu na magickou hůrku nad zdecimovaným městem Blanskem - bývalou dělnickou kolonii, nyní zbohatlickou osadu s nejslavněšími obyvateli Evou a Vaškem - Klepačov. Koncert byl součástí párty Den na Zemi, noc na Měsíci. Nečekaným leitmotivem celého dne byly všudypřítomné maškary převlečené za policisty. Půjčily si k tomu i antony, obušky a kamery protiextrémistického oddělní. Aby byla iluze dokonalá, kontrolovali i všechny řidiče, kteří jeli na nebo z Klepačova. Jejich nadšení občas i přesahovalo hranice legrace, to když sundali z korby alegorického vozu pokojné bubínkáře a dodávkou najížděli do lidí. V úvahu přichází i varianta, že policisté byli praví a stali se obětí zmýleného rozkazu opilého velitele, ale vzhledem k tomu, že i Massimo platí daně, tuto absurdní možnost vylučuje.

V sále kulturního domu ovšem vládla tradičně domácká atmosféra, přestože podle obklíčení vozy s policejními maškarami mohli kolemjdoucí soudit, že se uvnitř děje zasedání Mezinárodního měnového fondu kombinované s narozeninami Adlofa Hitlera. Po úvodní performanci vynikajících hudebníků, kteří nezapřeli maďarské kořeny, nastoupily na pódiu holky z Čokovoko a jako již tradičně způsobily předčasnou ejakulaci. Nám pak po nich nezbylo, než zbytky semene rozmazat smetákem po sále. Přesto ti co vydrželi i k našemu vyvrcholení, nelitovali. Viděli kvalitní projev erudovaného tělesa podpořený vyšperkovanou choreografií pana Jana (hodiny dřina a odříkání se projevily) a bohužel opět jen jeden přídavek, přestože se Tomáš, Čestmír i Lukáš hlasitě dožadovali dalšího. Pan Jan totiž utrhnul kladku s oponou a ta zůstala zavřená.

Při after party vyvrcholila opilost maškar, dvě z nich se vymknuly kontrole a v převlečení za strážníky městské policie vtrhnuly do sálu a posléze i na pódiu a dožadovaly se vypnutí hudby. Protože kvůli jejich silné opilosti hrozilo, že pádem do aparátu způsobí škody, vypnul Fifa na chvíli zvuk a takticky počkal až maškary odešly zpátky k sudu v policejním autě.

Kus Masa pak čekal na černou audinu, která slíbila příjezd, ale ne a ne přijet. Nakonec se jí dočkal  a řidič je dovezl za cenu navýšenou o poslech rádia Impuls do Brna. Druhý kus Masa odjel do Massimova utajeného sídla na Drahanské vrchovině. Cestou potkal statného kance a kousek za ním i jezevce (nebo co je to, má to velkou prdel a čumák u země  a není to nakopaná kočka ani překřížený pes?). Poslední hosté, kteří marně doufali, že se Vašek objeví aspoň nad ránem, odešli ze sálu kolem desáté dopoledne. Geniální promotér nejlepších neziskových akcí Fifa tak mohl zavřít krám, dát si kafe a začít s celodenním úklidem.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama