Díky, byli jste flámózní!

13. března 2010 v 20:24 | Massimo Brutti |  novinky
Všem, co s náma zažili koncert na Melodce, děkujeme a gratulujeme. Včetně Osvětlovače. Opravdu se podařilo udělat ze středy sobotu. Zároveň se omlouváme těm, kteří se už nedostali dovnitř. Kapacita klubu sice uvádí 350 kusů, uvnitř se ale už po dvěstěšedesátém odtržení vstupenky nedaly otevřít dveře od záchodu. A sami víme, že koncerty, kde si nemůžete odskočit, protože vám další lidé stojí na botě, si člověk pořádně nevychutná. Každopádně všem statečným, co to vydrželi a ještě tleskali, ještě jednou big dik! I Osvětlovači.

Oslovit ke koncertu Don Juana a Čokovoko ukázalo se být jako terno. Vzali jste všecko a nás to dojmulo. Ještě dlouho po skončení produkce jsme nebyli schopni opustit šatnu. Podařilo se spojit tři tělesa blízká si nejen svými koníčky a úchylkami, ale také silným sociálním cítěním. To se ukázalo už před vystoupením Don Juana. V zákulisí mu bylo líto, že nemá žádný blyštivý outfit. Když šel se sklopenou kadeřavou hlavou na scénu, zastavily ho holky z Čokovoko a oblékly ho do svých elitních tygrovaných kousků. I to pomohlo k jeho opět bezchybné šou. Jak to ten kudrnáč dělá, že mu funguje i odbíhání do šatny v půlce písně a lidi šílí? Včetně Osvětlovače.

To už v šatně kvetla diskuze nad ohromnou hromadou pestrého šatstva. Maso se s Čokovokem snažilo dohodnout na tom, co je čí. Díky vzájemným sympatiím a hlavně nekonečnému a vzájemnému RESPECTu nakonec každý odešel na scénu v něčem a ještě zbylo pro Osvětlovače.

Maso odehrálo ze všech sil, které zrovna mělo. Všichni jste byli moc milí, tleskali jste i po písních, založených na pěti zpěvech, které Zvukař zapomněl pustit z našich hrdel přes bedny k vám. Viděli jsme na vašich usměvavých tvářích, že jste si domysleli, co jsme vám chtěli s urputnými výrazy sdělit. A určitě to pochopil i Osvětlovač, který RESPECToval ekologii a světla pošetřil na další, metalovější špíl. Věřte, že jsme chtěli i přidat, ale tam nás zradil náš vesnický původ. Lekli jsme se totiž, když ihned po skončení poslední písně pustil Zvukař nahlas svoji oblíbenou hudbu, a už jsme z brlohu nevylezli.

Co předvedly holky po nás, to už se nedá komentovat. Opravdový vrchol rozjetého flámu. I Osvětlovače. Naposledy všem dík, věříme, že se tuhle vydařenou švédskou trojku podaří ještě někdy zopakovat. Ale bez Osvětlovače.
 


Komentáře

1 juan | 13. dubna 2010 v 14:04 | Reagovat

chacha, vybornej komentar! :) ja taky dik borci, byl to nadhernej vecer!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama