Srpen 2009

Léto je to, co proudí všude kolem...

11. srpna 2009 v 15:24
Členové Masa si po létech dřiny neutuchající ani v těch největších vedrech užívají sem tam i kratších dovolených. Přesto nás (a vás tedy taky milánkové) do podzimu čeká ještě několik zajímavých vystoupení:

Předně měl Matěj opět dostatek odvahy, aby si nás pozval přímo k sobě domů do Malíkova na sobotu 22. srpna. Právě tam se před dávnými a dávnými roky zrodilo pouto nerozlučného muzikantského kamarádství mezi hochy z Masa a plantážníky ze skupiny Banana split & jeho moralisté (kteří mimochodem právě nedávno úplně zbourali na Radiu 1 hitparádu Velká sedma se svojí peckou Atomu síla ze svého debutu Úvodem fakta. Desku vám každému vřele doporučujeme ke koupi i poslechu).

Za druhé se nám nepodařilo v zimě vystrašit svým vystoupením pana Skaláka majitele malebného mlýnu v srdci Vysočiny natolik, aby Jaroslavu Eriku Fričovi, který pořádá tamtéž openair festival (28.-29. srpna), rozmluvil, aby Maso pozval. (A to jsme se opravdu hodně snažili.)

A v neposlední řadě si v roli maskotů jedeme nechat pohonit ego na Masofest v sobotu 19. září ve staré kotelně u Chrastavy. (Ale to nám nejspíš vysvětlí na místě, že to celé nepojmenovali ale po "mase").

Tak držte palce nám i prázdninám!