Březen 2009

Český tučňák 2009

28. března 2009 v 15:47 | františek |  novinky
Vaše mladé Maso, aniž by za to samo mohlo, bylo řízením osudu spolu s dalšími 10-ti hudebními tělesy (a třemi divadelníky a deseti filmaři a deseti výtvarníky) nominováno na cenu "Český tučňák 2009". Taky se tomu divíme...

A pokud vy se tomu chcete divit s námi, tak budete mít možnost ve středu 8. dubna v holešovické La Fabrice.

Nové písně, staré igelitky za super ceny!!!

6. března 2009 v 10:02 | Massimo Brutti |  novinky
Drazí zákazníci,
naše společnost přichází s inovací nabídky empétrojek na stránkách maso.blog.cz. Již BRZY!!! budou k dispozici i zbylé vály plné stejné energie jako ty už zpřístupněné. To ale v žádném případě neznamená, že nám došly igelitky. Originální balení našeho cd HEUTE včetně igelitové tašky s potiskem jelínka, barevným plakátem a textovou přílohou a samolepkami je dál na prodej, ode dneška za NEODOLATELNÝCH 99 KORUN ČESKÝCH! CD stárne, my zlevňujem. Mass.
PS: více o distribuci zde.

Na jaře je k dostání čerstvé Maso!

6. března 2009 v 9:54 | Massimo Brutti |  novinky
Milý spotřebiteli,
naše firma pro Tebe připravila pestrou jarní nabídku. Otevírání peněženek začíná už za chvíli koncertem na Vysočině se spřátelenými pohanskými bohy Die Blaue Trottel Parade, pokračuje vítáním vlaštoviček v Praze, kde originální pražský orchestr Banana split pokřtí nový vinyl, tam se Maso v Restauraci U Jelena zdrží až do Festivalu for young artists v La Fabrice, na jehož pultech bude nejproleželejším kouskem, následuje odmykání klínů v kavárně Beng známého kavárníka a seladona pana Čestmíra a umírání zimních lásek v pražské Rybě naruby. Květen zakončíme na Staré dobré malé, ale milé Pekárně. Tak neváhej, zákazníku, odhoď osahanou ochechuli, oplodni bankomat, naraž si mladé maso a hurá do bárů! V jarních plískanicích Tě čeká zrevitalizované Maso v modelech 009, Massimo si dokonce naplánoval po skončení půstu i první letošní koupel.
Navždy Tvůj M.