Květen 2008

KŘEST CD "HEUTE"

22. května 2008 v 11:43 | Massimo |  novinky
Bratři Masáci, sestry Masařky!
kapela Maso křtí CD HEUTE. Připravila úplnou konzumní show v klubu Melodka. Jako hosté vystoupí Banana Split a jeho Moralisté z Prahy. Připraveni budou masáci a zbrusu nová cd v originálním balení, které svět šoubyznysu ještě nikdy neviděl! Kmotr je samozřejmostí. Kdo přijde v šusťákovém kompletu (posoudí odborná komise), má vstup zdarma. Nezapomeňte na brzký začátek a brzký konec, úderem desáté končí live show a začíná dead night repro music.
MASO: klub MELODKA, Kounicova 20/22 - čtvrtek 29. 5. 2008 19:00!!!!!!!! - KŘEST CD HEUTE

Maso uvádí:

19. května 2008 v 21:02 novinky

Jarní zprávy

4. května 2008 v 20:57 | františek |  novinky
Zdravím všech 120 k národnostním menšinám tolerantních masnic a masáků,
kteří se dostavili tuto středu pod falešnou záminkou pálení čarodejnic do cafe Beng, na společný koncert kapel Tokamak a Maso. Akce to byla bezesporu vydařená, a kdo si dle instruktáži na flayeru (které na konci dubna doslova zaplavili celé Brno) s sebou vzal špekáčky, neprohloupil, protože slibovaný oheň na zahrádce kavárny nakonec opravdu vzplál. Inu genius loci je genius loci...

Mňo, pozorným přítomným jistě neuniklo že Maso odehrálo svou koncertní generálku na křest CD sice krásně, ale v neúplné sestavě. Vysvětlení je jednoduché: pan Lukáš je totiž velmi zaměstnaný člověk a na 30. dubna měl ve velkém předstihu nasmlouvány již dva(!) jiné koncerty se svou druhou formací Gauče. Je třeba Všem fanynkám kvalitní hry na basu (i všem ostatním) zdůraznit, že pan Lukáš sice Masu chyběl velmi, ale že chybět bude, bylo domluveno předem a pan Lukáš byl v tomto případě zproštěn koncertních povinností po řádné omluvě.
A protože jsem si minulý týden uklízel na hardisku svého PC, tak jsem se s Vámi na závěr chtěl podělit o velmi vypečená fota z Uhřic, které jsem minulý týden náhodou objevil. Jsou stažená z internetu od nějakých dobrých lidí. Jedná se o dokumentaci loňské letní akce a velmi usilovným brouzdáním se mi ale autora zpětně vypátrat s jistotou nepodařilo, bohužel. Ale mohl by to být feryn0, který dokázal tehdy pořídit a následně i zveřejnit video, které Vám ke shlédnutí rozhodně nedoporučuji (je umístěno zde), ale opravdu jist si nejsem. V "Hohřicích", světe div se, shodou okolností L. taktéž chyběl. Slavnostně tu slibujeme, že 29.5.2007 na Melodce chybět rozhodně nebude...
No a taky jsem chtěl již velmi dlouho doplnit fotodokument z opakování slavné gardenparty ve Slivně, a taky foto z docela undergroundové akce v Rouchovanech, jež se odehrála takřka ve stínu jaderné elektrárny Dukovany. To už je snad z mých loňských restů vše. A teď již jen vpřed hleďme!