Červen 2007

aktuality

23. června 2007 v 22:37 | františek |  novinky
Po delší době nečinosti se tu konečně opět objevilo něco nového. A protože je toho víc, tak se pokusím o rychlý přehled, třeba právě pro ty, které nezaměstnává stát (a je tudíž možné, že třeba zrovna teď náhodou spěchají).
Nově se tu objevují fotky ze soustředění Masa v Massimově doupěti, odkazy na zmínky o činosti a vůbec existenci Masa kdekoli v síti, kde se taková abnormálie vyskytla (normálně se totiž na většině webových stránek o Mase nevyskytuje ani slovo, čemuž nikdo z nás nerozumí). A na závěr to nejlepší: paní Fišerovou pořízené skvělé "lehce přiteplené" fotografie Masa hrajícího tentokráte nikoli v zahulené hospodě, ale na sluncem zalité travnaté ploše pod třešněmi před Galerii Sýpka (pro laiky: lehké přiteplení není hodnotící adjektivum, ale terminus technicus popisující softwarovou úpravu rastrových souborů, které můžete shlédnout zde).

Galerie Sýpka (16.06.2007)

23. června 2007 v 22:15 | františek |  foto
Nejponíženější Maso mělo s nejvyšším potěšením tu neskutečnou čest, že mohlo pomoci zahájit velkolepou výstavu nejúžasnějšímu Janu Klimešovi a ještě úžasnějšímu Tomáši Hlavenkovi v nejskvělejší Galerii Sýpka ve Vlkově někde u Tišnova. Přesvědčit se můžete i na vlastní oči.
(© Lucia Fišerová)

Maso na webu

23. června 2007 v 21:49 | františek |  novinky
Tak jsem si vám před časem dal práci s tím, že jsem se sám chtěl přesvědčit, jestli ono to Maso opravdu existuje anebo je to jen výmysl chorých producentských mozků? Myslel jsem, jestli se náhodou nejedná o takový předprůzkum poptávky po Mase, zda-li by po nás jakože byl hlad? Po nás, po novém eventuálním projektu, který by měl nahradit všechny ty hromady peněz vydělávající projekty jako byli Luneticy a Holki, produktů, co se okoukali, zestárli, následně tok korunek vyschl? A Maso, pravý opak toho všeho, že by to jako mělo zachránit, přesně ve smyslu rčení "ode zdi ke zdi"?!
Kdepak, nevěřte tomu, my jsme tu už dlouho, a to přesto že si nás nikdo nepřál. A za to jací jsme, si můžeme jenom sami! A důkazů o tom je plný internet...

soustředění Němčice (05.až 08.05.2007)

23. června 2007 v 21:43 | františek |  foto
A tradá! Konečně je tu několik fotodůkazů, že Maso na začátku května místo celorepublikových oslav osvobození republiky, radši doma u Hynka imitovalo živelnou pohromu (jak se ostatně Massimo před časem již zmínil jinde). Mňo, a jak už to tak u těch katastrof bývá, průvodní jev je, jak vidíte, opravdu, ale opravdu, nepěkná spoušť...