Znojmo, zážitků trojmo

27. března 2007 v 15:16 | Massimo Brutti |  novinky
Maso bylo ve Znojmě a opět se královsky bavilo. Snad i znojemští ultrafans. Klubu Gogo, Lívancově Lady Di(dacii), Františkovu strýci a znojemákům hurááááá!!!
Na společný koncert s naší nejoblíbenější sparingkapelou Bananna split doplatili především sami Banáni. Jakožto introvertní a nesmělí Pražáci spíše rodinného typu museli asi trpět, když zjistili, že nejprve bude reprezentace ve fotbale a až pak koncert. V rámci svých masochistických choutek však rezignovali na odjezd bezprostředně po vystoupení a dali si do žíly i pozdní masisko. Do Prahy tak odjeli i díky našemu posuvnému času až nad ránem.
Po nevydařeném vystoupení českých fotbalistů se Maso s úlevou ujistilo, že si na fotbalového fanouška jenom hrálo a rozhodlo se vylepšit náladu znojemským nacionalistům kvalitním koncertem. Ti naštěstí do klubu Gogo nedorazili a tak se žádné výtržnosti nekonali. A to přesto, že Banáni několik dní urputně vymýšleli, čím moravské publikum, známé svou mírností, popudit. Nakonec vymysleli hit s textem ZNOJMO, BUZERANTŮ TROJMO na "melodii" VÍNEČKO BÍLÉ. A abychom dostali na hubu všichni, mělo se Maso přidat. Prozraďme rovnou, že držková se ani tentokrát nekonala a za to dík všem rozdováděným punks i ostatním hodným lidem. I pan zvukař se ukázal v dobrém zvuku. Výpadky kapely bylo možno spočítat na prstech jedné ruky a tak Maso odjíždělo sic po kusech, ale nasycené. Dokonce jsme obdrželi tričko s kancem od věrných fanoušků, které ovšem použil pan zpěvák pro své ztuchlé nedělní tělo, takže se asi rozpadlo.
Velmi specielní dík patří panu Lívancovi, jenž zdarma na koncert zapůjčil svoji limuzínu. Ač zkonstruovaná pro rumunské výmoly, na dálnici jsme z ní vymáčkli stotřicetpětku. To, že měla jedničku na trojce, zpátečku na dvojce, čtverku těsně u trojky a pětku na jedničce, že brzdila jenom trochu, nesvítilo levé světlo a šedesátpětkrát chcípla už jsou jenom hnidopichovy poznámky. (vidíš Jendo, a tys říkal, že nedojedem.) Dojeli jsme dobře a včas a Pražáci valili bulvy bolavé od lesku jejich suchých ševroletů a tiše záviděli. Každopádně poté, co jsme ji předali, volal pan Lívanec, že nejede. Dál už jsme po jejím osudu nepátrali a tímto se p. Lívancovi omlouváme a doufáme, že zase někdy budeme přáteli. (Pro příští víkend počítáme s Vojtovým mercedesem.)
Ještě jednou dík za kvalitní zážitek a loučíme se pozváním na příští sobotu do Mikulova a zvoláním: DO ZNOJMA KDYKOLI ZNOVA! HURÁ!!!
 


Komentáře

1 želmanka | 27. března 2007 v 15:39 | Reagovat

Upřesnění ze zpěvákovy skříně: kanci jsou dva a souloží.

2 Znojmo-man | Web | 5. května 2007 v 12:20 | Reagovat

bylo to super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama