Červenec 2006

FO-FA fotbal cup

17. července 2006 v 21:25 | Massimo Brutti |  novinky
Vážení přátelé i nepřátelé!!!!!!
Vyzýváme k vytvoření malých fotbalových týmů, které se utkají s FC MASO během dne 29.7.2006 v Army parku v Ořechově u příležitosti 1. FO-FA festu. Start turnaje je v devět hodin ráno. Po celý den bude probíhat klání dorazivších mužstev (ženstev). K dispozici je travnatý plac, branky, tělnatý rozhodčí a kulatý míč. Hraje se v pěti, střídá se hokejovým způsobem. Takže všichni, kdo jste aspoň koutkem oka zahlédli právě skončené MS ve fotbale, přijďte dokázat, že je to brnkačka a ospravedlnit si fyzickým výkonem večerní opici. V 18h začíná koncert, který si můžete vychutnat už v leže a s pocitem mistrů světa! Amatérům třikrát ZDAR!!!

1.fo-fa fest (užitečné informace)

12. července 2006 v 14:03 | františek
1. jízdní řád linky 510 (spojení prostředky hd z Brna v inkriminovaný den)
2. mapa (ortofotografická lokalizace 1.fo-fa festu vzhledem k vískám Hajany a Ořechov)
3. foto (skládanka náladových obrázků z chvil, kdy je areál čirou náhodou liduprázdný)
4. web (internetová prezentace Army parku u Ořechova)
5. plakát akce (velmi vkusná obrázková příloha všech vašich emailů vašim kamarádům)

1.fo-fa fest

12. července 2006 v 0:11 | Massimo |  novinky
Massimo Brutti mohutně zve všechny na letní masový festival do Ořechova. Program začíná už v devět hodin ráno fotbálkem, pokračuje opékáním špekáčků a pobíháním po prostoru. Ve 14h startuje paintball, ti co přežijí, mohou za odměnu zaplatit 70 kč a nechat se dorazit večerním hudebním masakrem, který startuje v 18h. Dále je k dispozici pétanque a také debatní a karetní stolky pro línější posluchače. Spaní v areálu ve vlastních stanech. V ceně vstupného je i užívání místních sprch, takže se přátelé můžete honit jak splašenci celý den. Skupina Maso zároveň vyzývá všechny, kteří se nebojí se jí postavit, k vytvoření fotbalových a paintballových týmů. K paintballu a fotbalu čtěte ještě zvláštní výzvy. Těšíme se opravdu na všechny, masu a létu třikrát huráááá!!!

Myslivecká

11. července 2006 v 22:06 texty
Myslivecká (Heute, 2008)
massimo brutti

...napsali i o Mase

10. července 2006 v 16:37 | františek |  novinky
Týden se s týdnem sešel a na stránkách freemusic.cz se objevila recenze 12. ročníku Litoměřického kořene. Najde se tam i zmínka o Mase...
"...na Litoměřickém kořenu je sympatické mimo jiné to, že dostávají prostor i méně známé kapely, což byl případ (...) skupiny, na níž přišla řada vzápětí. Po zvukové zkoušce opustili Brňáci Maso na chvíli pódium, aby se hned nato vrátili převlečeni do lesáckých uniforem, což asi mělo za úkol poukázat na fakt, že muzikanti mají blízko do lesa, rádi zvířátka (kuní kožky) anebo jsou v civilním životě hajní.
V každém případě písně s lesní tématikou se v repertoáru kapely, která rozvíjí odkaz českého undergroundu a nové vlny, nacházely. Skupina ve složení dvě baskytary, bicí, akordeon a zpěv, vnesla do atmosféry festivalu trochu té sympatické amatérštiny a crazy humoru, frontman kapely byl vcelku vtipný a muzika občas i nápaditá... (Pavel FFF Sajfert)"

Vranová u Letovic (24.06.2006)

2. července 2006 v 13:40 | františek |  foto
Hráli jsme na svatbě, která dobře dopadla - vzali se...