Maso na jaře

16. dubna 2006 v 23:09 | Massimo |  novinky
Všem příznivcům!!!
Dovolujeme si upozornit na urputné soutěžení kapely MASO na stránkách www.soutez.rockforpeople.cz Jde o možnost zahrát si na tomto festivalu. Jsme vděční za každou fanouškovskou sms(hlasovat pro MASO = poslat sms v ceně 6,-kč na tel. č.: 900 06 06 s textem: RFP GO 441), přesto je dobré znát pravdu: MASO hrát na Rock for people nebude. Teda aspoň ne jako výherce této soutěže. Hlasování sice ještě pár týdnů potrvá, manažer Massimo Brutti však situaci vidí zcela beznadějně - Xavier Baumaxa je kolem 180. místa a MASO se ještě nevlezlo mezi první dvě stovky. Zahraje asi jen prvních několik skupin. Proto opět spoléháme na deus ex machina, anobrž zásah shora, a když to nevyjde, tak se nezblázníme. Massimo tímto vyzývá naše stoupence k mírné aktivitě v mezích jejich peněženek.
Dále nabádáme k bedlivému sledování rubriky koncerty, poněvadž od prvního května se s nimi roztrhne pytel: 1. 5. 06 Veselá Vačice, 4. 5. Šuřinky, 26. 5. Čestmírova chata, 27. 5. Znojmo....
Na všechny tyto akce Vás samozřejmě zveme a specielně 26. 5. na Čestmírovu chatu do Jundrova. Tato na první pohled soukromá akce je určena nejširší masité veřejnosti!
MASO VŠEM!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama