Čestmírovi čest!

3. března 2006 v 21:24 | františek |  novinky
Tak to dopadalo přesně jak jsme nechtěli: zatím co v Turíně se bil Jágr & spol o bronz, my jsme bavili překvapivě solidně zaplněný "Desert". Nutno podotknout, že se nám tentokrát vyplatilo mít za předkapelu těleso, jež stabilně nevystupuje příliš často a tudíž se jeho publikum ještě nestihlo při produkce namlsat a přišlo. Kamarádi lehce recesistického seskupení Choko Voko, kterých přišlo dost (většina z nich byla na VIP guestlistě) se ani tady nenudili.
Maso nastoupilo v poslední době již tradčních stejnokrojích na pódium za zvuku slavnostního Halali a Čestmír se synchronně opřel do svých promítaček. Vzhledem k tomu, že jsme pak byli na pódiu zcela oslněni kuželem světla spíše hádáme co se dělo v publiku. Ale myslíme si, že to musel být pro diváka extrémně silný zážitek, protože mnohý nevyčkal ani konce prvního z krátkometrážních snímků (a to instruktážího dílka z období nozmalizace: "Nebezpečí vztekliny") a odešel. Do předsálí, na bar to rozpít, nebo rovnou domů... Ti všichni si tak nechali ujít nejen fakt echtovní východňářské porno z přelomu 80.let, které následovalo, ale i ČB taneční kreaci ze slovácké návsi. Posloužila nám coby podkres pod tradiční "Anarchy in the U.K.", tentokráte záverečný kousek koncertu.
Díky všem co přišli, vydrželi až do konce a zvládli se nechovat jako Evička... Honzovi upřímnou soustrast a Čestmírovi čest!
 


Komentáře

1 sig-sig-singer | 5. března 2006 v 18:13 | Reagovat

naopak!!! honzovi hovno soustrast nybrz blahoprani!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama